Část sportovního areálu Pražačka se ukládá k zimnímu spánku! 29. 10. 2018

Blížící se zima o sobě dává vědět, a proto se část sportovního areálu Pražačka chystá k zimnímu spánku. Od 4. 11. 2018 se uzavírají hřiště na beachvolejbal, basketbal, volejbal, nohejbal a tenis. Sportoviště se znovu otevřou 1. 4. 2019. Během zimy však můžete využívat fotbalové hřiště a atletický ovál.

Fotbalové hřiště si pro svůj trénink můžete rezervovat po celý týden vždy od 16 hodin. Do té doby si plochu vyhrazuje areál pro školy a tréninky hráčů FK Viktoria Žižkov. Atletický ovál je přístupný pro veřejnost zdarma v době otevírací doby areálu, tedy od 8 do 22 hodin.

V provozu samozřejmě zůstává i krytý bazén, sauna a posilovna s tělocvičnou. Třeba saunování přináší našemu tělu blahodárný relax - obzvlášť v zimních měsících. Více najdete TADY.

K 4.11. se ale rovněž uzavírá park Rajská zahrada, který najdete v Riegrových sadech nebo oblíbené dopravní hřiště Jilmová. Unikátní prostor, kde si mohou děti prakticky vyzkoušet dodržování pravidel bezpečnosti silničního provozu, se znovu otevře v dubnu. Svou zimní přestávku si vybírá také Teenage park Habrová na Jarově. Areál pro teenagery s moderními hracími prvky a hřištěm je vhodným místem pro aktivní mladé lidi, kteří si chtějí protáhnout svaly a potkat se se svými přáteli. Kolem hřiště vede pohodlná inline dráha.