Kids on track 12. 4. 2019

 

PRAVIDELNÉ LEKCE KIDS ON TRACK

Kids on track je pohybový bilingvní česko-anglický program, který si dává za cíl rozvíjet u dětí ve věku 5-12 let pohybovou gramotnost formou hry a zábavy. Pilíři, o které se opíráme, jsou atletika, gymnastika a míčové hry. Respektujeme psychomotorický vývoj dítěte, učíme děti sociálním dovednostem důležitým pro život, budujeme v dětech zdravé sebevědomí a vedeme je ke zdravému životnímu stylu. V neposlední řadě se věnujeme také angličtině, kdy nenásilnou a hravou formou učíme děti její základy (každá lekce je zaměřena na jiné téma-např. zvířata, čísla atd.).

Tréninky probíhají každé pondělí od 16h30-17h30 v areálu Pražačky (leden-únor v tělocvičně ZŠ Chmelnice).

Kontakt a přihlášky: 

Martina Saulich

tel:725557554

E-mail: kotregistrace@gmail.com

Web: www.kidsontrack.cz

 

LETNÍ MULTISPORTOVNÍ KEMPY KIDS ON TRACK

Kids on track je pohybový bilingvní česko-anglický program, který si dává za cíl rozvíjet u dětí ve věku 5-12 let pohybovou gramotnost formou hry a zábavy. Našimi pilíři jsou atletika, gymnastika a míčové hry. Zároveň u dětí nenásilnou a hravou formou procvičujeme angličtinu a to pokaždé na jiné téma (např. čísla, zvířata apod.).

 

V létě připravujeme pro malé sporťáky ve spolupráci s Pražačkou  multisportovní kempy v termínech od 12.8.-16.8. a 19.8.-23.8. Více info a přihlášky najdete na www.kidsontrack.cz nebo volejte na tel.č.725557554. Budeme se na vás těšit!

Tým Kids On Track