Relax v sauně i rande grapplerů! Pražačka má v den státního svátku otevřeno 24. 10. 2018

Ani ve sváteční den se dveře sportovního areálu Pražačka nezavírají. Naopak, je to ideální příležitost jak zrelaxovat!

V den 100. výročí založení První republiky se můžete poddat třeba blahodárným účinkům saunování. Naše sauna pojme až 12 osob, nechybí ochlazovací bazén či sprcha a možnost občerstvení bezprostředně v jejích prostorách. Saunu mohou využít jednotlivci i skupiny a je společná pro muže a ženy. V neděli 28.10. je otevřeno od 10.30 do 18.30.

Své tělo můžete protáhnout také v krytém bazénu s příjemně teplou vodou a výhledem na Prahu. V bazénu dlouhém 16,7 metrů si nenároční zaplavou, ale na své si přijdou i neplavci díky hloubce vody dosahující od 1 do 1,6 metrů. Vhodný je tak pro děti i seniory. Otevřeno budeme mít od 10.00 do 18.30. 

Právě školáci, které v pondělí 29. a v úterý 30. října čekají podzimní prázdniny, si tady mohou zpříjemnit volný čas.

V neděli 28. října se také můžete v tělocvičně na Pražačce potahat. V Choketopus Gymu totiž od 11.00 běží pravidelné nedělní sparringy pro všechny grapplery v kimonech i bez! Podmínkou účasti je respekt k druhým a čistý cvičební úbor. Cena vstupu na sparring je 100 Kč

Areál Pražačka ale nabízí i nespočet dalších sportovních aktivit. Najdete tu nejrůznější druhy sportovních kurtů a hřišť pro jednotlivce či týmy. Od fotbalu přes atletický ovál a basketbal až po tenisový a volejbalový kurt či posilovnu. Jednotlivá sportoviště se liší svou otevírací dobou, všechny detaily získáte po rozkliknutí své oblíbené aktivity ZDE.

V areálu navíc můžete využít své zaměstnanecké benefity v podobě karty Multisport či Active Pas. Díky ní zaplatíte například vstupné na 60 minut do krytého bazénu, posilovnu či saunu.