Využijte u nás karty Multisport i Active Pass 31. 7. 2018

Jste nadšení sportovci a ještě máte tu výhodu, že vám zaměstnavatel dopřál benefit v podobě karty Multisport či Active Pass? Pak ji v klidu přibalte i na cestu do sportovního areálu Pražačka v Praze 3. Multisport kartu využijete například jako vstupné na 60 minut do krytého bazénu, venkovní koupaliště, poslilovnu či saunu. 

I kartu SODEXO – Active Pass na Pražačce přijímají. Zaplatit takto můžete jak šedesátiminutové plavání v krytém bazénu, tak vstupné na celý den na venkovní koupaliště či posilovnu a saunu. Vstupné zdarma s kartou Active Pass se týká také návštěvy venkovního koupaliště na 60 minut či po 16. hodině.

S kartou MultiSport můžete do venkovního bazénu zdarma na 60 minut nebo po 16. hodině.

Nové venkovní koupání na Pražačce nabízí koupání s kouskem přírody nedaleko centra města. Bazén je dlouhý 26 metrů a do šířky má 14,5 metru. V letních měsících je koupaliště na Pražačce ideální volbou pro nenáročné plavce a milovníky sluníčka, přitom bez nutnosti zdlouhavého přejezdu za přírodou. „Všichni jistě také uvítají prodloužení otevírací doby na čas od 10:00 do 21:30 hodin po celý den bez přestávky. Odpadá tím nutnost odcházet z areálů v 18:45 hodin, jako tomu bylo v předchozích sezonách,“ říká ředitel areálu Václav Bartásek.

Od 1. června 2018 je možné v pokladně na bazénu platit také platební kartou!

I pro rodiny s dětmi

Na své si nově přijdou také rodiny s dětmi, senioři či neplavci. Bazén je rozdělený do tři zón, vyhovuje tak požadavkům úplně každého. „Snahou bylo přiblížit koupání všem návštěvníkům, aby mohli přijít odpočívat, pobavit se s dětmi a zároveň, aby měli plavci i nadále možnost si zaplavat,“ líčí Bartásek. „Naší motivací je, aby si každý bez rozdílu věku či plavecké zdatnosti užil koupání na maximum. Jsme si vědomi toho, že kondiční plavci se mohou cítit ošizeni, ale věříme, že tito návštěvníci pochopí snahu najít kompromisní a efektivní řešení pro většinu obyvatel Prahy 3.“

Kondiční plavci tu přesto mají své jisté místo. „Nadále zachováváme možnost kondičního plavání ve vyhrazeném čase od 6:00 do 8:00 hodin každý den,“ doplňuje Bartásek.