Tak trochu jiná jóga! Nově si ji zacvičíte i na Pražačce 14. 12. 2017

Nezahálíme, aktivity v telocvičně na Pražačce stále přibývají. Nově si tu můžete vyzkoušet také lekce Jógy. Probíhají každé pondělí 7:30 – 8:30 a každou středu 11:45 – 12:30 pod vedením sympatické lektorky Jany Poděbradské.

V lekcích naleznete propojení prvků powerjógy s jógovou terapií a relaxační jógou. „Cvičit může i úplný začátečník, protože jóga nemá žádné limity. Tam, kam se ten den dostanete, je úplně v pořádku, protože se s nikým neporovnáváte,“ vysvětluje mladá žena, která je v civilu inženýrkou kvality potravin. „Navíc se cvičení snažím spojovat právě s jógovou terapií. Když je tělo chviličku v napětí, uvolníme ho pak.“ 

Při lekci s Janou se skvěle protáhnete, zpevníte, uvolníte celé tělo a hlavně si užijete pocit „jsem tady teď“ a vypnete aspoň na chvíli tok myšlenek. „Do cvičení začleňuju silnou, intenzivní hudbu. Myslím si, že má velký vliv. Cítím to i na sobě,“ říká. „Zavíráme oči, dávám do dlaní olejíček, abychom se dokázali ještě víc vtáhnout do sebe. Pokouším se prostě propojit dech s hudbou a pohybem.“

Na jejích lekcích se potkávají třeba kluci, kteří cvičí krav magu, se ženami a dívkami. „A každý je na jiné úrovni, najdou si na tom své. Je hezké pozorovat, jak posouvají své hranice,“ myslí si Poděbradská. 

Praktikování jógy se rozhodně bát nemusíte. Společně s Janou uvolníte tělo po náročném tréninku, zklidníte se a budete odcházet nabití energií a s pocitem „dokážu všechno na světě“. Každá lekce stojí 150 Kč.