Ve formě: Nečekejte na konec zimy a trénujte 8. 1. 2018

Od 2. 1. opět po vánoční pauze fungují ve sportovním areálu Pražačka vaše oblíbené aktivity. Krytý bazén, sauna, tělocvična s posilovnou, ale také fotbalová umělka, atletický ovál nebo basket. Chcete se otužovat, protáhnout svaly a uvolnit klouby v bazéně, nebo rádi běháte, ať už za balónem nebo v tretrách? Jsme tu pro vás! Buďte ve formě na léto a nepodléhejte zimnímu spánku. Na vybrané akce je možné využít kartu MultiSport, zjistěte bližší informace v areálu.

Krytý bazén a kojenecký bazén

Krytý bazén je pro vás otevřen denně. Plavání prospívá držení těla, dá odpočinout kloubům a uvolní namožené svaly, zároveň posílíte imunitu a obranyschopnost vašeho těla, což je vítané hlavně v zimním období. Podívejte se na otevírací hodiny a přijďte si ještě dnes zaplavat. A pozor! každé úterý, středu a čtvrtek je od 12.00 do 13.00 vyhrazeno plavání VÝHRADNĚ seniorům. Po aktuální kontrole z hygienické stanice můžeme garantovat teplotu vody: 27,5°C a teplota vzduchu: 28°C. 

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
6:00−8:00 6:00−8:00 6:00−8:00 6:00−8:00 6:00−8:00 10:00−18:45 10:00−18:45
19:30−21:45 19:30−21:45 19:30−21:45 19:30−21:45 19:30−21:45    

Kojenecký bazén pro nejmenší je určen maminkám nebo tatínkům se svými ratolestmi, a to v rámci plaveckých kurzů pro nejmenší - rozpis klubů, kde najdete možnost přihlašování a další informace. Vyberte si z několika druhů plavání a začněte chodit pravidelně plavat se svámi dětmi od útlého věku. Otevírací doba je závislá na jednotlivých plaveckých klubech a jejich výuce. 

Tělocvična a posilovna 

Provoz tělocvičny a posilovny zajišťuje externí nájemce, více najdete na webové adrese. Ať už chcete dělat bojové umění jako krav maga, jui jitsu, grappling, posílit své svaly na józe, lákají vás masáže nebo jednoduše holdujete posilování, naše tělocvična a posilovna je tím správným místem, kam vyrazit. Otevírací doba se odvíjí od rozvrhu lekcí, který najdete na zmíněné webové adrese.

Fotbal také v zimě

Ačkoliv se v zimním období chodí fotbalisté raději schovat do nafukovací haly, nabízíme možnost venkovního fotbalového tréninku na umělém povrchu. Letošní zima je ke sportovcům shovívavá, proto se nebojte přijít si zakopat. V případě, že jde o organizovaný zápas, zpoplatníme vám hřiště del ceníku. Pokud napadne sníh, odklízíme ho, aby vám v tréninku nic nebránilo. Kolem fotbalového hřiště je možnost zlepšovat se v běhání na atletickém oválu, taktéž platí, že je povrch zdarma přístupný i v zimě. Běžecký trénink nabízí na Pražačce některé organizované spolkyPodobně je stále volně k užití i basketbalové hřiště. Pokud nebrání podmínky počasí, je přístupné. Areál je otevřen od 8.00 do 22.00 hodin, kdy jsou otevřené i fotbalové hřiště, ovál či basketbalové hřiště. Pro jistotu se o provozu jednotlivých sportovišť informujte na čísle 222 592 061

Sauna

Saunování odbourává stres, pomůže při nespavosti a posiluje imunitu - a dopřát si ho můžete i ve sportovním areálu Pražačka. Zdejší sauna je určena až pro 12 osob, nechybí ochlazovací bazén či sprcha a možnost občerstvení bezprostředně v jejích prostorách. Dopřát si ji můžete každý den, najdete si svůj termín?