Koupání s kouskem přírody

Venkovní koupání nedaleko centra města s kouskem přírody, sportovní i relaxační částí - to je koupaliště Pražačka na Praze 3. Bylo otevřeno 1. června 2018 do konce 30. září. Předpokládáme, že venkovní bazén otevřeme opět na jaře při lepších teplotách.

Celková velikost bazénu je 26 metrů v délce a 14,5 metru do šířky. V letních měsících je koupaliště na Pražačce ideální volbou pro nenáročné plavce a milovníky sluníčka, přitom bez nutnosti zdlouhavého přejezdu za přírodou. Na své si nově přijdou také rodiny s dětmi, senioři či neplavci. Bazén jsme rozdělili do tři zón, abychom vyhověli požadavkům úplně každého.

Tři funkční zóny a co se v nich nachází:

Nacházíme se v areálu obklopeném stromy, kde vás nebude nic rušit. Prostorná travnatá plocha vedle bazénu je jako stvořená pro odpočinek, stejně jako vyvýšená terasa s výhledem na Prahu a s občerstvením.


Otevírací doba

Venkovní bazén je momentálně uzavřen. Otevřen bude opět dle počasí na počátku jara 2019.


Doprovodné služby

V areálu venkovního bazénu se nachází převlékárny, sprchy a na bezpečnost dohlíží kvalifikovaní plavčíci. Občerstvit se můžete bezprostředně po sportovním výkonu, a to v kiosku na terase s výhledem na Prahu. 


Kontakt a mapa

Informace o venkovním koupání vám poskytneme na telefonním čísle 222 592 015.


Návštěvní řád

V návštěvním řádu najdete všechny podmínky, za kterých lze navštěvovat bazén. Najdete v něm přesná znění jednotlivých ustanovení a nařízeni. 

Jeho podmínky čtěte zde


Foto a video