Kojenecký bazén

Pro nejmenší nabízíme kojenecký bazén o velikosti 4,5 x 5 metrů s hloubkou 1,20 metrů a teplotou vody mezi 28–32 °C. Nově vybudovaný kojenecký bazén je vhodným zázemím pro děti od věku 6 měsíců do 4 let a jejich rodiče, kteří chtějí své ratolesti vést k plavání odmala. Plavecké kurzy vznikají ve spolupráci se sportovními kluby. Samostatný krytý bazén pro kojence se nachází v oddělené části, kde jsou sprchy, záchody, ale také sauna a herna pro odpočinek vyhrazeny pouze dětem a jejich rodičům. V červenci a srpnu je kojenecký bazén uzavřen.

Návštěva kojeneckého bazénu je možná pouze pro rodiče s dětmi, kteří se přihlásí na kurzy jednoho z plaveckých klubů, se kterými areál Pražačka spolupracuje. Konkrétní nabídku najdete níže. Kojenecký bazén není otevřen pro jednorázové návštěvy veřejnosti, ale pouze v rámci zmíněných kurzu. 


Rozpis jednotlivých kurzů

Pro přihlášení do kurzu klikněte na název klubu a dozvíte se více o jednotlivých kurzech a rozpisech plavání. Na webu v odkazech najdete také možnost přihlášení do kurzu

Martina Menšíková Klub Pohoda
Mgr. Milada Frantíková Studio Lodička  
Jitka Yaghobová Klub Vodníček
Ing. Šárka Kárníková Delfín
Martina Šámalová

Plavčírna

Mgr. Ivana Havránková Plavecká školička Hvězdička
Eva Rýdlová Klub Abeceda
Mgr. Ivana Holzerová Klub Rafťáček

 


Kontakt a mapa

Pro více informací o koneckém bazénu vojete na číslo: 228 802 314


Návštěvní řád

V návštěvním řádu najdete všechny podmínky, za kterých lze navštěvovat bazén. Najdete v něm přesná znění jednotlivých ustanovení a nařízeni. 

Jeho podmínky čtěte zde


Foto a video